OPINIE PACJENTÓW:

Comments: 31
 • #31

  Ola (Monday, 12 February 2024 17:02)

  Bardzo polecam wszystkich do których trafiłam z rodziną z różnymi dolegliwościami.
  Pan Artur i Pani Karolina ratują mój kręgosłup i postawę mojego syna. A Pani Agnieszka jest nieoceniona w pracy z dziećmi.
  Profesjonalizm, wiedza i wspaniałe podejście.
  Dziś szczególnie dziękuję Pani Karolinie. To były bardzo owocne zajęcia. Czuję ogromną poprawę ❤️ i mam instrukcje fajnych ćwiczeń na najbliższy czas �

 • #30

  Krzysztof (Thursday, 13 October 2022 14:42)

  Gorąco polecam Panią Karolinę Cz. Wysoki poziom wiedzy, zaangażowania i empatii. Masaż leczniczy po urazie komunikacyjnym stawia mnie na nogi.

 • #29

  Milena (Thursday, 13 October 2022 06:38)

  Chodzimy na terapie do Pani Karoliny.Syn zadowolony widać postępy.Pani Karolina wykazuje się dużym zaangażowaniem i cierpliwością.Polecam!

 • #28

  Ania (Wednesday, 12 October 2022 22:07)

  Super miejsce, polecam z całego serca. Moja córka uczęszcza na zajęcia do Pani Karoliny, pełny profesjonalizm, zajęcia zawsze w miłej i ciepłej atmosferze. Dziękujemy za pomoc

 • #27

  Asia (Friday, 30 July 2021 08:02)

  Do kliniki trafiłam po niefortunnym upadku. Niby nic wielkiego, ale przez 3 tygodnie ból i brak możliwości wyprostowania nogi w kolanie. Czułam sie przebadana, zaopiekowana, uzyskałam informacje o stanie kolana i zalecenia. To wszystko w bardzo miłej atmosferze i z sympatyczną rozmowa w trakcie badania. Polecam!

 • #26

  Kasia (Thursday, 02 January 2020 21:32)

  Super miejsce:) Pani Agnieszka bardzo pomogła naszemu synkowi, który miał wzmożone napięcie mięśniowe. Profesjonalna terapia i cenne wskazówki dały bardzo dobre efekty. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc :)

 • #25

  Asia J. (Friday, 12 July 2019 09:00)

  Polecam z całego serca. Moje dziecko uczęszcza tu na zajęcia logopedyczne do pani Doroty i pani Magdy. Są to bardzo miłe, cierpliwe, wyrozumiałe i kompetentne osoby. Pani Magda ma wyjątkowe podejście do dzieci i liczne, ciekawe pomoce. Chodzimy także na rehabilitację. Byłyśmy już chyba u wszystkich rehabilitantów (pani Marysia, Iga i pan Piotr). Wszyscy są znakomitymi fachowcami, umieją zaciekawić dziecko, dostosowują się także nastroju dziecka zmieniając odpowiednio ćwiczenia, aby nie zmęczyć za bardzo i nie znudzić. Dostrzegamy poprawę i w mówieniu i z postawą dziecka mimo, że chodzimy tam krótko.

 • #24

  Julia (Thursday, 11 July 2019 12:35)

  polecam, pełen profesjonalizm

 • #23

  Marta K (Friday, 01 March 2019 20:06)

  Do Cornelus Clinic trafiliśmy z polecenia. Nasz 3- miesięczny synek już po pierwszej wizycie zrobił postępy. Trafna diagnoza. Odpowiednio dopasowane ćwiczenia. Rzeczowo, fachowo i w ciepłej atmosferze. Polecamy Panią Marie

 • #22

  Ania M (Thursday, 11 January 2018 12:45)

  Wpisałam w google rehabilitacja bielany i trafiłam do Cornelus. Zostałam dobrze przyjęta i poinformowana, fizjoterapeuci sympatyczni. Trzbea tylko pamiętać o telefonicznym uprzedzaniu wizyty, inaczej można czekać.

 • #21

  Karolina L (Saturday, 07 October 2017 20:45)

  Do Pan Kornela poszłam z polecenia mojego kolegi. Nie nastawiałam się na cuda. Postanowiłam skonsultować się z kolejnym rehabilitantem - nie miałam nic do stracenia,miałam skierowanie na operacje, do której nie byłam w pełni przekonana. Pan Kornel poświęcił mi prawię godzinę żeby zapoznać się z moim przypadkiem. Wytłumaczył mi mechanizm działania moich barków. Stwierdził, że nie jest za operacją. Według niego należy zająć się wzmocnieniem innych mięśni i ścięgien w barkach. Przygotował mi parę prostych ćwiczeń, które mogę wykonywać samodzielnie w domu. Od wizyty ćwiczę codziennie i odczuwam dużą poprawę w barkach.
  Byłam pod wrażeniem zaangażowania i profesjonalnego podejścia. Czułam jakbym była jedyną i wyjątkową pacjentką, nie jedną z wielu przychodzących do jego centrum. Z czystym sumieniem polecam Pana Kornela. Spróbujcie a sami się przekonacie, że nie jest on jednym z wielu rehabilitantów - jest WYJĄTKOWY :-)
  Polecam Karolina

 • #20

  Tamara (Tuesday, 21 March 2017 15:56)

  Jestem pod wrażeniem bardzo profesjonalnego, ale i "ludzkiego" podejścia Pana Kornela. Bardzo wnikliwie i starannie, jak nikt dotąd zbadał mojego syna, i wyczerpująco wyjaśnił na czym polega nasz problem. Zdecydowanie polecam! :)

 • #19

  Małgorzata (Thursday, 02 February 2017 09:24)

  Wczoraj byłam u klinice z moją córką, która doznała kontuzji ręki, podczas ćwiczeń na lekcji wf- u. Pan Kornel wnikliwie zbadał rękę córki, przeprowadził badanie usg dłoni oraz udzielił nam porady w zakresie dlaszego postępowonia, w celu powrotu do pełnej sprawności.
  Obie jesteśmy bardzo zadowolone po wizycie. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego podejścia, wypełnionego empatią i życzliwością.
  Gorąco Państwu polecam wizytę w Cornelus Clinic.
  Małgorzata

 • #18

  Urszula (Thursday, 26 January 2017 08:16)

  Serdecznie dziękuję panu Kornelowi za miłą ,fachową konsultację w sprawie mojego kolana .Polecam Cornelus Clinic

 • #17

  Łukasz (Tuesday, 03 January 2017 10:32)

  Dołączam się do szeregu pozytywnych opinii na temat kliniki Cornelius. Już po kilku wizytach u Pana Kornela z powikłaniami po pęknięciu kości łokciowej i problemami z wyprostowaniem ręki jest wyraźna poprawa i znów mogę wrócić do pełnej aktywności fizycznej.

 • #16

  Marzena (Monday, 19 December 2016 11:34)

  Z czystym sumieniem polecam, przesympatyczna i fachowa obsada.

 • #15

  Dorota (Wednesday, 06 July 2016 18:31)

  Do Cornelus Clinic trafiłam z powodu kolana - po operacji i rocznej, nie przynoszącej rezultatów rehabilitacji.

  Na pierwszej wizycie Rehabilitant, po rozmowie ze mną, zapoznaniu z dokumentacją medyczną oraz zbadaniu mnie, bardzo szczegółowo wytłumaczył wszystkie zagadnienia związane z moim procesem rehabilitacji (co nie jest normą wśród rehabilitantów). Odpowiadał na wszystkie pytania (cierpliwie, bez oznak poirytowania). Jeśli chodzi o przebieg ćwiczeń - pełen indywidualizm w podejściu do pacjenta. Ćwiczenia były intensywne, ale dobrane do moich aktualnych możliwości i modyfikowane lub całkiem zmieniane wraz z osiąganym postępem lub z powodu dużej blokady bólowej. Nie byłam pozostawiona sama sobie (nawet podczas ćwiczeń przy użyciu sprzętu). I, co najważniejsze, osiągnęłam oczekiwaną poprawę. Zaskoczona byłam tym, że cały mój proces rehabilitacji był dokumentowany oraz poddawany okresowej ewaluacji (z czym spotkałam się po raz pierwszy), i gdy potrzebowałam opinię o swoim stanie zdrowia od rehabilitanta, nie było problemu z jej uzyskaniem oraz była ona zgodna ze stanem faktycznym a nie wymyślana "na poczekaniu" (nawet moi dwaj ortopedzi powiedzieli, że to niespotykane).

  Rehabilitanci prezentują bardzo wysoki poziom wiedzy oraz odznaczają się wysoką kulturą osobistą. Są też bardzo zaangażowani, pomysłowi, opanowani i naprawdę cierpliwi. I, choć czasem było naprawdę trudno, bo wiedzą, gdzie w kolano "wbić swoje palce", to osiągnięty efekt rekompensuje wszystko. PROFESJONALIŚCI!

  Co ważne! Są przyjaźni małym dzieciom - nigdy nie było problemu, abym przyszła na ćwiczenia z córką (dla niej też znaleźli zajęcie).

 • #14

  Magda (Tuesday, 22 March 2016 13:11)

  Mój dwunastoletni syn po operacji guza mózgu obudził się z porażeniem czterokończynowym. Kiedy trafiliśmy do Cornelusa górna połowa ciała już ruszyła, ale wciąż porusza się na wózku - nie chodzi. P kilku zajęciach z terapii chodu z panią Agnieszką jest ogromna poprawa. Rehabilitanci z Dziekanowa Leśnego, którzy znają Piotrka od półtora roku byli zachwyceni jego postępem, który dokonał się pomiędzy kolejnymi turnusami, właśnie za sprawą zajęć w Cornelusie. Kontynuujemy terapię i polecam ją każdemu w takiej sytuacji, naprawdę warto! Do tego oboje fizjoterapeuci są nie tylko wspaniałymi fachowcami ale i przemiłymi, ciepłymi ludźmi.

 • #13

  Teresa K. (Thursday, 17 December 2015 01:33)

  Bardzo przyjemna i schludna placówka, polecam.

 • #12

  Kornel Mikołajczyk - Cornelus Clinic (Wednesday, 16 September 2015 00:54)

  Serdecznie dziękuję pacjentom za dotychczasowe komentarze! Zachęcam też do zgłaszania wszelkich wątpliwości czy zastrzeżeń w trakcie terapii. Myślę, że dobra komunikacja to podstawa udanego leczenia :)

 • #11

  Maciek (Monday, 14 September 2015 16:10)

  Pan Kornel idealnie łączy w sobie specjalistyczną wiedzę i zdolności interpersonalne. Pomógł mojej żonie uporać się z bólem pleców podczas ciąży, a mi aktualnie pomaga w pozbyciu się drętwienia kończyn, spowodowanego długotrwałym siedzeniem. Dokładnie pokazuje ćwiczenia, które można (czy w wielu przypadkach wręcz trzeba) wykonywać we własnym zakresie. Szczerze polecamy!

 • #10

  Janek (Thursday, 03 September 2015 14:19)

  Witam, latem skręciłem kolano grając w piłkę. Trafiłem na USG, okazało się że naderwałem więzadło poboczne i pękła mi łękotka - musiałem iść na artroskopię. Lekarz polecił mi dużo ćwiczyć i tak trafiłem na rehabilitację. Po 4 miesiącach od artroskopii nie chodzę już o kulach. W dużej części dzięki pracy fizjoterapeutów jeżdże rowerem, powoli wracam do biegania. Polecam!

 • #9

  Tenisista - amator (Wednesday, 27 May 2015 14:18)

  Mój problem - łokieć tenisisty - okazał się odporny na leczenie laserem i ultra dźwiękami. Pan Kornel zastosował dość bolesną, ale skuteczną terapię i problem ustąpił.

 • #8

  Piotrek (Tuesday, 31 March 2015 11:17)

  Niezłe porady odnośnie kolana, spróbuję wdrożyć i poćwiczyć. Po pęknięciu łąkotki nie działa jak powinno, ale ćwiczenia pomagają.

 • #7

  Anna (Wednesday, 25 March 2015 01:40)

  Pan Kornel pomógł w rehabilitacji męża po udarze. Mieliśmy problem z chodzeniem. Dzięki prowadzonej terapii mąż odzyskał siły i zaczął wracać do samodzielności. Dziękujemy!

 • #6

  Paweł (Saturday, 14 February 2015 15:04)

  Pan Kornel pomógł mi w rehabilitacji przepukliny lędźwiowej kręgosłupa. Szczerze polecam, bardzo profesjonalne podejście, pełne zaangażowania i pasji. Dostałem wiele cennych wskazówek odnośnie moich problemów z kręgosłupem, tzn jak sobie radzić z bólem, jakie wykonywać ćwiczenia, co robić a czego nie. Bardzo dobry rehabilitant!

 • #5

  Michał (Thursday, 29 January 2015 12:56)

  Szczerze polecam ze względu na indywidualne podejście do pacjenta, wiedzę merytoryczną i widoczne u niego poczucie misji.

 • #4

  Beata (Tuesday, 27 January 2015 15:24)

  Do Pana Kornela od 2 lat chodzi moja 7-letnia córka, która jest pełną energii osóbką. Pan Kornel ma świetne podejście do dzieci, przede wszystkim jest cierpliwy, profesjonalny, fachowy! Właściwa osoba na właściwym miejscu. Gorąco polecam!

 • #3

  Maria (Saturday, 24 January 2015 22:08)

  Bardzo ciekawa i profesjonalna strona. Polecam wszystkim!

 • #2

  Sportowiec-amator (Saturday, 24 January 2015 21:59)

  Pełne zaangażowania i profesjonalizmu podejście do pacjenta. Jednak przede wszystkim, co rzadko się zdarza, poszukiwanie rzeczywistego źródła problemu, a nie jedynie sposobu na doraźne jego zażegnanie. Jako sportowiec – amator byłem już u wielu fizjoterapeutów (tylko w poprzednim roku było ich 3) i żaden z nich nie potrafił pomóc. Dopiero wizyta u Pana Kornela sprawiła, że znowu normalnie funkcjonuje i bez bólu mogę robić to co lubię najbardziej – sport.

 • #1

  Marta (Thursday, 22 January 2015 18:07)

  W pełni polecam, Pan Kornel podszedł do mojego problemu bólu pleców profesjonalnie, nie poczułam się jak "jedna z wielu". Seria zajęć jaką odbyłam pomogła nie tylko wyleczyć ból, ale nauczyła mnie także prawidłowego postępowania w dniu codziennym, aby uniknąć takich przykrych niespodzianek w przyszłości.

Cornelus Clinic - REHABILITACJA: ŻOLIBORZ / BIELANY ul.Kochanowskiego 10 A, bemowo ul. powstańców śląskich 104

Kontakt telefoniczny: 728 200 175

Rejestracja ONLINE

Katalog SEO

polska baza stron