Oferta współpracy: terapeuta SI

Poszukujemy do współpracy cierpliwych,

kreatywnych,

certyfikowanych

terapeutów integracji sensorycznej.

Praca popołudniami i/lub w soboty,

sprawdź ofertę!

Poszukujemy terapeuty SI do prywatnej placówki medycznej na Bielanach.

Wymagania:

- ukończony kurs I i II stopnia,

- mile widziane ukończone inne kursy uprawniające do prowadzenia terapii dzieci,

- doświadczenia w pracy z dziećmi na stanowisku terapeuty

- cierpliwość i kreatywność

Warunki pracy:

Praca w soboty od godz. 9:00, lub w dwa popołudnia w tygodniu (pn/śr/pt)

w godzinach od 16:00 do 20:00.

Stawka: około 40 zł/50 min.

Zatrudnienie na umowę zlecenie / własna działalność gospodarcza.

Obowiązki:

  • prowadzenie terapii SI indywidualnie z pacjentem
  • diagnozowanie pod kątem SI
  • instruowanie rodziców dziecka, dawanie zaleceń do domu

Zainteresowanych proszę o wysyłanie CV na adres : cornelus.clinic@gmail.com